1. Przeżywamy W. Post. Nabożeństwa wielkopostne odbywają się w następujących godzinach: Gorzkie Żale w każdą niedzielę o g. 17.40, Droga Krzyżowa dla dzieci o g. 16.30, dla dorosłych o g. 17.30. Zbieramy ofiary na zaprojektowanie pięknego grobu Pańskiego.
  2. Pojawiła się piękna i wymowna dekoracja na okres W. Postu. Dziękujemy za przygotowanie naszej dostojnej fary ks. Adamowi i zespołowi wspomagającemu.
  3. W tym tygodniu pierwszy: czwartek miesiąca – o g. 17.30 wystawienie NS i modlitwa o liczne i dobre powołania kapłańskie i zakonne; – piątek miesiąca – spowiedź od g. 16.30; – sobota miesiąca – nabożeństwo maryjne o g. 8.30.
  4. 1 marca jest Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych czyli Żołnierzy Niezłomnych, którzy walczyli z systemem komunistycznym, byli torturowani i mordowani. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach i otaczajmy szacunkiem.
  5. 1 marca jest spotkanie lektorów o g. 19.00 w sali spotkań domu parafialnego.
  6. 1 marca w środę odbędzie się spotkanie p. prezydenta Andrzeja Dudy z mieszkańcami powiatu i miasta Sierpca przy pomniku Józefa Piłsudskiego przy CeKiSz-u. Zapraszany wszystkich już od g. 15.00.
  7. Są baranki na stół wielkanocny w cenie 8 zł. Niech będą naszą wielkopostną jałmużną i dzieleniem się sercem z najbiedniejszymi.
  8. Zachęcamy do nabywania nowego nru GN.
  9. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary i te składane indywidualnie oraz przelewane na konto.
  10. 4 marca obchodzi imieniny nasz organista p. Kazimierz. Dziękujemy mu za lata posługi w kościele, w kancelarii, na Mszach, nabożeństwach. Dziękujemy za prowadzenie chóru, piękny śpiew i grę na organach. Niech Bóg obdarza go zdrowiem, siłą i wytrwałością, aby mógł posługiwać w naszej parafii jak najdłużej. Dużo radości niech gości w jego sercu oraz zadowolenie i wdzięczność z wykonywanej pracy. Szczęść Boże!

Ksiądz Proboszcz