1. Od jutra rozpoczynamy Tydzień Modlitw o jedność chrześcijan. Módlmy się, ażeby chrześcijanie zjednoczyli się znów w jedną owczarnię Chrystusową.
  2. W przyszłą niedzielę będziemy się solidaryzować z Chorwacją, która doznała strasznego trzęsienia ziemi. Chcemy wspomóc mieszkańców ofiarami zbieranymi do puszek.
  3. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej fara-sierpc.pl oraz parafialnego facebooka. Będą umieszczane grafiki z urywkami tekstów biblijnych z danego dnia. Zachęcamy do przyłączenia się do zespołu redakcyjnego albo wolontariackiego wspierania. To jest ciekawa przygoda z tym medium. Można się zgłaszać do koordynatora zespołu redakcyjnego Dawida Jankowskiego lub opiekuna duchowego redakcji ks. Adama.
  4. Dziękujemy za wspólną modlitwę i złożone ofiary przeznaczone na pokrycie kosztów ogrzewania naszej pięknej fary. Dziękujemy za ofiary indywidualne p. Sołdańskim i p. Jankowskim z Piastowa Nowego. Niech Bóg błogosławi nam na cały zimowy tydzień. Otwierajmy się na Jego miłość i tą miłością obdarzajmy innych.

Ksiądz Proboszcz