1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę misyjną Ad gentes i modlimy się za misjonarzy pracujących w odległych krajach. Poświęcają się, ażeby nieść radosną nowinę o Jezusie wszystkim ludziom. Będziemy ich wspierać materialnie ofiarami złożonymi do puszek.
  2. Nabożeństwa wielkopostne odbywają się w naszej farze w następujących godzinach: Gorzkie Żale w każdą niedzielę o g. 17.40, Droga Krzyżowa dla dzieci o g. 16.30, dla dorosłych o g. 17.30. Podczas Drogi Krzyżowej zbieramy ofiary na zaprojektowanie i wystrój pięknego grobu Pańskiego
  3. W marcu rozpoczną się indywidualne spotkania kandydatów przed przyjęciem sakramentu bierzmowania z p. Bogusławą i ks. Adamem. Spotkania odbywać się będą w każdy poniedziałek marca. Lista osób wyznaczonych na poszczególne dni jest dostępna w zakrystii. Kandydaci wyznaczeni na dany poniedziałek obowiązkowo uczestniczą we Mszy św. wieczorowej, a po Mszy św. udają się na indywidualne rozmowy do sali parafialnej.
  4. 10 marca w piątek o godzinie 15.30 odbędzie się odbiór alb komunijnych w SP nr 3 w sali nr 14.
  5. W przyszłą niedzielę odbędzie się spotkanie dzieci przygotowujących się do uroczystego odnowienia przyrzeczeń chrzcielnych o g. 11.00.
  6. Nasze farne rekolekcje wielkopostne odbędą się w dn. 26-28 marca. Poprowadzi je saletyn z Gdyni, ks. Wiesław Burski.
  7. Ministrantem miesiąca za okres od grudnia do lutego został Kacper Karczewski. Wyróżnieni ministranci to: Jakub Grudziński, Kacper Bogdański, Szymon Krześniak i Szymon Chrabąszczewicz.
  8. Są baranki na stół wielkanocny w cenie 8 zł. Niech będą naszą wielkopostną jałmużną i dzieleniem się sercem z najbiedniejszymi.
  9. Zachęcamy do nabywania nowego nru GN w cenie 10 zł.
  10. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary, przelewane na konto i ofiary składane indywidualnie, dziś szczególnie p. Marii Rzeszotarskiej.
  11. 8 marca przeżywać będziemy Dzień Kobiet. Chcemy wyrazić naszą radość z obecności kobiet. Dziękujemy za Waszą miłość, wrażliwość, uśmiech, ciepło, życzliwość, czułość, głęboką wiarę, które ukazujecie i przekazujecie oraz uczycie, jak nimi żyć. Życzymy Wam wytrwałości i siły do zwyciężania słabości, światła Ducha Świętego do podejmowania dobrych decyzji oraz trwaniu w wierności miłości i prawdy. Niech Maryja, Matka pięknej miłości, wyprasza dla Was potrzebne łaski, w wypełnianiu Waszej pięknej misji bycia kobietą, żoną, matką czy siostrą zakonną.

Ksiądz Proboszcz