1. Rozpoczynamy tydzień modlitw o jedność chrześcijan od 18 do 25 stycznia. Prośmy Boga o mądrość i zachowanie prawdy w dążeniu do zjednoczenia.
  2. Trwa wizyta kolędowa. Dziękujemy za Waszą wrażliwość, rozmowy i spotkania. Dla nas, duszpasterzy jest bardzo ważna rozmowa, choćby krótka z Wami i poznanie warunków życia. W najbliższy wtorek kancelaria będzie nieczynna.
  3. Spotkanie katechetów odbędzie się 8 lutego o g. 19.00.
  4. Ponieważ w lutym spotkania formacyjne przypadają w ferie, dlatego spotkania odbędą się dla wszystkich grup w pierwszą niedzielę lutego, tj. 5 lutego: – dla dzieci przygotowujących się do uroczystego odnowienia przyrzeczeń chrzcielnych, tzw. II Komunii o g. 11.00; – dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. o g. 12.30; – dla kandydatów do bierzmowania o g. 18.00.
  5. Od 5 do 11 lutego z wyjątkiem niedzieli można zamawiać intencje Mszy św. o g. 18.00.
  6. Trwa nieprzerwanie 6 rok duchowa akcja Zdobywamy Jeruzalem, która jest modlitwą o ożywienie wiary w naszej parafii oraz o pokój na świecie. Obrazki można wziąć z koszyczka umieszczonego na stoliku w środku fary.
  7. Zachęcamy do nabywania nowego, interesującego GN w cenie 10 zł.
  8. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary przeznaczone na pokrycie wysokich kosztów ogrzewania naszej pięknej fary. Niech Jezus Miłosierny błogosławi nam, naszym rodzinom w życiu rodzinny, szkolnym i środowisku pracy. Dajmy świadectwo Jego miłości słowem i czynem

Ksiądz Proboszcz