1. W ostatni wtorek na zaproszenia ks. proboszcza we współpracy z p. Marzanną Jabłońską miał spotkanie z dziećmi ze SP 3 wieloletni misjonarz pracujący w Peru ks. Radosław Zawadzkim. Przedstawiał on dzieciom pracę misjonarza oraz promocję naszego kraju w pięknym Peru w Ameryce Południowej.
  2. Wczoraj odbyła się choinka dla dzieci z miasta i gminy Sierpc zorganizowana przez Farne Parafialne Koło Caritas, którego przewodniczącą jest p. Hanna Wiktor oraz MOPS wraz z dyrektorką p. Aliną Olszewską. Dziękujemy za wsparcie p. staroście Mariuszowi Turalskiemu, p. burmistrzowi Jarosławowi Perzyńskiemu oraz dyr. CeKiSz-u Jarosławowi Żmijewskiemu, a także wszystkim sponsorom. Po więcej informacji proszę sięgnąć na naszą stronę internetową fara-sierpc.pl
  3. Dzisiejsza niedziela jest Niedzielą Słowa Bożego. Zachęcamy do lektury Pisma Św., aby się stało dla nas księgą życia.
  4. Dzisiaj o g. 17.00 jest spotkanie kandydatów na rycerzy do Zakonu Jana Pawła II. Zapraszamy chętnych.
  5. Najbliższa sobota jest pierwszą miesiąca. O g. 8.30 jest nabożeństwo maryjne, a po Mszy św. o g. 18.00 modlitwa różańcowa. Tym samym rozpoczynamy odprawianie Mszy św. o g. 18.00, które zawieszone były na czas wizyty duszpasterskiej.
  6. Najbliższa niedziela jest Świętem Ofiarowania Pańskiego. W Polsce kończymy śpiew kolęd. Ponieważ jest to 1-sza niedziela miesiąca, będzie nabożeństwo eucharystyczne.
  7. W najbliższy czwartek kończymy wizytę duszpasterską. Gdyby ktoś nie mógł przyjąć duszpasterza z racji obiektywnych przeszkód, to prosimy o umówienie wizyty dzisiaj. Będziemy odwiedzać takie osoby w najbliższy czwartek, a gdyby zachodziła potrzeba, to także w piątek. Plan -> Kliknij tutaj
  8. Zachęcam do nabywania nowego nr GN.
  9. Dziękujemy za wspólną modlitwę, która buduje serca wspólnoty. Bóg zapłać za złożone dzisiaj i przy okazji wizyty duszpasterskiej ofiary. Niech czas niedzielny i najbliższy tydzień obfituje w życzliwe spotkania i dobre słowa. Wspomagajmy się wzajemnie i bądźmy wrażliwi i mili wobec siebie nawzajem, jak uczył tego Jezus.

Ksiądz proboszcz