Drodzy Bracia i Siostry,
pamiętamy o Was w modlitwie podczas celebracji Świętego Triduum Paschalnego w naszej świątyni. Pragniemy przypomnieć kilka informacji:

1. W Wielką Sobotę nie będzie tradycyjnego błogosławieństwa pokarmów na stół wielkanocny. Prosimy, abyście podtrzymali ten piękny zwyczaj w waszych domach korzystając z obrzędu, który publikujemy w oddzielnej informacji.

2. Adoracja Najświętszego Sakramentu w Grobie Pańskim w godzinach 9:00 – 13:00 oraz 15:00-19:00. W tym czasie będzie możliwość przystąpienia do sakramentu pokuty i pojednania. Pamiętajmy o zachowaniu pięcioosobowego limitu osób modlących się w kościele.

3. Liturgia Wigilii Paschalnej w Wielką Noc, rozpoczynająca obchód Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego, celebrowana bez udziału wiernych rozpocznie się o godz. 20:00 i będzie transmitowana na naszym facebook’owym profilu.

4. Msza św. Rezurekcyjna celebrowana bez udziału wiernych rozpocznie się w Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego o godz. 6:00 i będzie transmitowana na naszym facebook’owym profilu.