Poniedziałek – 23 maja                             

7.00 + Roman Witkowski

+ Bogumiła Maciejewska (greg. 20)

9.00 + Ryszard Jankowski (4 r. śm.) oraz r-ce Podzińscy i teściowie Jankowscy
18.00 + Henryk Jankowski (greg. 23)

+ Patryk Siemiątkowski

           Wtorek – 24 maja                             

7.00

 

+ Henryk Jankowski (greg. 24)

+ Bogumiła Maciejewska (greg. 21)

9.00 Masza Św. dziękczynna z prośbą o opiekę i Boże błogosławieństwo dla małżonków Krystyny i Huberta Szczepek oraz córek z rodzinami
18.00 1. O potrzebne łaski i dary Ducha Św. dla Joanny Hołubickiej z okazji im.

2. + Paweł Wierzbicki

           Środa – 25 maja                               

7.00 1. + Jadwiga Karczewska

2. O szczęśliwy przebieg operacji dla Bartka

9.00 + dziadkowie Stanisław i Ewa Sadowscy
18.00 + Piotr Oszal (22 r. śm.)

+ Bogumiła Maciejewska (greg. 22)

+ Henryk Jankowski (greg. 25)

           Czwartek – 26 maja                                 

7.00 + Henryk Jankowski (greg. 26)

+ Łukasz Murawski

+ Bogumiła Maciejewska (greg. 23)

9.00 + Zofia Ciemniecka (2 r. śm.)
18.00 Bierzmowanie

           Piątek – 27 maja                             

7.00 + Jerzy Skierski

+ Bogumiła Maciejewska (greg. 24)

9.00 + Henryk Jankowski (greg. 27)
18.00 + Zenobia (17 r. śm.) i Seweryn (23 r. śm.) Klimowscy

+ syn i brat Waldemar Szymański (1 r. śm.)

+ Daniela Iwińska (z okazji Dnia Matki)

           Sobota – 28 maja                                 

7.00

 

+ Henryk Jankowski (greg.28)

+ Marcin Meller (2 r. śm.)

9.00 1. O łaskę wiary i Boże błogosławieństwo dla Magdaleny

2. + Bogumiła Maciejewska (greg. 25)

3. + Tadeusz i Bohdan Chiżyńscy (w 10 r. śm. Tadeusza)

18.00 + Stefania i Edward Rochowicz

           Niedziela – 29 maja                              

7.00 + Jan, Marianna i Stanisław Kozłowscy (w 3 r. śm. mamy) oraz dziadkowie Joniak
8.00 + Wacława i Tadeusz Głuchowscy (w r. śm. Tadeusza)

+ Bogumiła Maciejewska (greg. 26)

9.30 + dziadkowie Piórkowscy oraz r-ce Piórkowscy (w 29 r. śm. taty)
11.00 + dziadkowie Roman i Zofia Nagiewicz oraz r-ce Stefan i Natalia Nagiewicz
12.30 1. W int. parafian

2. + Czesława, Antoni i Rafał Gabrychowicz, Bogdan Wiśniewski oraz teściowie Wiśniewscy

16.00 + mąż Sławomir Morka (17 r. śm.) oraz zm. z r-ny Mielczarek

+ Henryk Jankowski (greg. 29)

18.00 + Grażyna Lasek (11 r. śm.)