1. Z racji na kwarantannę do 23 grudnia duszpasterzy farnych Msze św. w powszedni dzień będą odprawiane przez księży indywidualnie. Nie będzie Mszy św. ani w farze ani w kościele Ducha Św. Od 24 grudnia duszpasterze będą mogli wrócić do pracy.
  2. Ażeby ułatwić uczestnictwo w Pasterce, czyli Mszy wigilijnej, będzie ona odprawiana o g. 22.00 i o g. 24.00. Nasz zespół FanFary przygotowuje kolędowanie o g. 23.00 i o g. 23.30.
  3. W piątek 25 grudnia pierwszy dzień Świąt. Msze św. w porządku niedzielnym, ale nie ma Mszy św. g. 7.00. W drugi dzień Świąt 26 grudnia Msze św. jak w niedzielę, z wyjątkiem g. 16.00. Tej Mszy o g. 16.00 nie będzie.
  4. W najbliższą niedzielę obchodzimy Święto Św. Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Otoczmy modlitwą nasze rodziny, niech się rozwijają na wzór rodziny nazaretańskiej.
  5. Opłatki wigilijne można nabywać przy wyjściu z fary lub w kancelarii parafialnej.
  6. Z racji na wysoki poziom zarażeń wizyta duszpasterska zwaną kolędą zostaje przesunięta na czas bezpośrednio po wielkanocy.
  7. Zachęcamy do nabywania świec wigilijnych w cenie 12 zł. Jest nowy, interesujący nr GN.
  8. Dziękujemy księżom Franciszkowi Stepnowskiemu i Zenonowi Frochowi, którzy przyszli nam z pomocą w tych trudnych chwilach, aby odprawić Msze św.
  9. Jutro obchodził będzie swoje imieniny czyli dzień patronalny ks. Tomek, a w Wigilię będzie świętował ks. Adam. Życzymy księżom w tym bliskim już okresie przyjścia Dzieciątka Jezus na ziemię miłości i pokoju, które Narodzony przyniósł oraz światła Ducha Świętego w pracy duszpasterskiej.
  10. Dziękujemy za wspólną modlitwę i ofiary złożone na ogrzewanie naszej pięknej fary. Niech nam Bóg błogosławi.

Ksiądz Proboszcz