1. Trwa trudna sytuacja epidemiologiczna w Polsce. Zarażonych jest coraz więcej osób. Przypominamy, że jest dyspensa od niedzielnej Mszy św., tzn. że osoba nie zaciąga winy, gdy nie jest na niedzielnej Mszy św. Bierzmy udział modlitewny poprzez media i przyjmujmy Komunię duchową. Módlmy się codziennie o zachowanie nas przed zakażeniem i ustanie pandemii.
  2. Transmitowane są przez facebooka następujące nabożeństwa: niedziela g. 15.55 Msza św., g. 17.35 Gorzkie Żale, codziennie g. 20.25 różaniec z kościoła Ducha Św., w każdy piątek Droga Krzyżowa o g. 17.25. Od soboty do wtorku będą trwały nasze rekolekcje on-line. Będą one dostępne na naszym facebooku i niektóre na youtube. Każdego dnia będą zamyślenia o g. 20.00, tylko w niedzielę o g. 15.55 Msza św. z nauką. Informacje zamieszczone są na naszej stronie internetowej www.fara-sierpc.pl. Zachęcamy do korzystania z mediów, aby wspólnie się modlić.
  3. W piątek jest Droga krzyżowa o g. 17.30. Nie będzie Drogi Krzyżowej dla dzieci o g. 16.30.
  4. 25 marca jest uroczystość Zwiastowania Pańskiego. W tym dniu zachęcam do podjęcia duchowej adopcji poczętego a zagrożonego zabiciem dziecka. Oby rodzice przyjęli ten dar z miłością.
  5. 26 marca jest wspomnienie dobrego Łotra. W tym dniu modlimy się w sposób szczególny za osadzonych o zmianę ich życia i służbę więzienną.
  6. GN jest w formie internetowej na stronie internetowej www.gosc.pl.
  7. Niech modlitwa umacnia nas dzisiaj i w całym przyszłym tygodniu. Ufajmy bardziej i módlmy się więcej. Niech Maryja nasza Matka chroni nas od wszelkiego zła.

Ksiądz Proboszcz