1. W czwartek jest Święto ofiarowania Pańskiego. Jest to zarazem Dzień Życia Konsekrowanego. Wszystkim osobom konsekrowanym, a w szczególności naszym ss. Pasjonistkom składamy życzenia wytrwania w pięknym powołaniu, radości i pokoju serca, którego udziela Jezus. Modlimy się także o powołania do życia konsekrowanego, szczególne do zgromadzenia ss. Pasjonistek. Wraz z tym świętem, kończymy okres śpiewu pięknych kolęd. Zdejmujemy piękną bożonarodzeniową dekorację. W tym dniu Msze św. w porządku zwykłym: g. 7.00. 9.00 i 18.00. Będzie poświęcenie gromnic.
  2. Kończy się wizyta kolędowa w naszych domach i mieszkaniach. Cieszymy się ze wspólnej modlitwy, prowadzonych rozmów i dziękujemy za miłe przyjęcie. Prosimy o zgłaszanie się do zakrystii tych, którzy nie mogli, a chcieliby przyjąć duszpasterza z posługą modlitwy i błogosławieństwa, czyli wizytą kolędową. Będziemy takie osoby odwiedzać w środę 1 lutego od g. 15.15. Plan kolędy.
  3. W tym tygodniu jest pierwszy czwartek miesiąca: wystawienie NS o g. 17.30 i modlitwa o powołania kapłańskie i do życia konsekrowanego; pierwszy piątek miesiąca: spowiedź od g. 16.45 i wystawienie NS od g. 17.30; pierwsza sobota miesiąca: nabożeństwo maryjne o g. 8.30 i różaniec po Mszy św. wieczorowej.
  4. Przypominamy, że spotkania formacyjne odbędą się dla wszystkich grup w najbliższą niedzielę, 5 lutego: – dla dzieci przygotowujących się do uroczystego odnowienia przyrzeczeń chrzcielnych, tzw. II Komunii o g. 11.00; – dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. o g. 12.30; – dla kandydatów do bierzmowania o g. 18.00.
  5. Zachęcamy do nabywania nowego nru GN w cenie 10 zł.
  6. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary i te składane podczas wizyty kolędowej. Jezus pragnie, abyśmy byli ludźmi błogosławieństw. Przyjęli Jego pokój, miłość i sprawiedliwość do naszych serc i dzielili się nimi z najbliższymi oraz spotkanymi ludźmi.

Ksiądz Proboszcz