Ks. Adam Kowalski

Przewodnik grupy zielonej 41. PPDP na Jasną Górę

W związku ze zbliżającą się 41. Pieszą Pielgrzymką Diecezji Płockiej na Jasną Górę, przekazuję osobom pragnącym wziąć w niej udział następujące informacje:

  1. Spotkanie przed pielgrzymką odbędzie się 1 sierpnia w Farze w Sierpcu po Mszy św. z godz. 18.00. Na to spotkanie szczególnie zapraszamy tych, którzy idą pierwszy raz.
  2. Przy zapisach w parafii proszę o wręczanie uczestnikom karty pielgrzyma, którą należy wypełnić (gdyby zabrakło można odbić na ksero lub ściągnąć ze strony internetowej pielgrzymki (pielgrzymka.com). Przy zapisach w parafii proszę zwrócić uwagę na wymogi dotyczące osób niepełnoletnich, które muszą mieć pisemną zgodę rodziców oraz dorosłego opiekuna, którego imię i nazwisko musi być wymienione w karcie pielgrzyma. W prawym górnym rogu karty proszę na wszelki wypadek wpisać rozmiar koszulki. Wypełnione karty należy dostarczyć do parafii Farnej w Sierpcu najpóźniej do 1 sierpnia 2022r. bądź do Szkół Katolickich w Płocku przy ul. Nowowiejskiego 2 w dniach 3,4,5 sierpnia br. (w godz. od 10.00 do 17.00) Możliwe są także zapisy na trasie pielgrzymki.
  3. Opłata wpisowa to 120 zł ( w tym przewóz bagażu, koszulka pielgrzyma w kolorze grupy i znaczek.) Dziecko do lat 13 – 100 zł
  4. Jest organizowany autokar 6 sierpnia z Sierpca do Płocka dla grupy zielonej (koszt: 15zł). Oraz autokar powrotny 14.08 do Gostynina i Sierpca dla grupy zielonej i żółtej( koszt: 70 zł) Zapisy u ks. Adama – tel. 512-103-867
  5. Miejsca i godziny oddawania bagażu na samochód grupy zielonej /05.08.2022 r., tj. piątek /: przy Farze od godz. 14:30 do godz. 15:30
  6. W dniu nadania bagażu będą rozdawane książeczki pielgrzyma, koszulki i inne gadżety. (obecność pielgrzymów obowiązkowa). Jak co roku istnieje możliwość przywiezienia bagażu z Częstochowy. Więcej informacji przy nadaniu bagażu.
  7. Bardzo proszę o rozpropagowanie Pielgrzymki Duchowej. Każdego dnia na trasie pielgrzymki będziemy modlić się za pielgrzymów duchowych. Pielgrzymi duchowi otrzymają pozdrowienia z pielgrzymki. Zapisy na duchową pielgrzymkę w każdej parafii.
  8. Wiele informacji znajduje się na stronie pielgrzymka.com
  9. Kontakt do mnie: 512 103 867 lub akowals@gmail.com, można udostępniać zainteresowanym.
Kategorie: Pielgrzymki