1. Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia Bożego. Rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia Bożego, w którym szczególnie czynimy dobro ubogim i wspieramy ich modlitwą. Po Mszy św. o g. 11.00 dzieci otrzymają serduszka z czekolady, które rozda odpowiedzialna za nasze Parafialne Koło Caritas Hanna Wiktor z wolontariatem z Ekonomika.
  2. 26 kwietnia g. 18.00 w naszej farze będzie przewodniczył Mszy św. ks. Maniparambil, charyzmatyk z Indii. Po Mszy św. poprowadzi modlitwę uwielbienia. Zapraszamy.
  3. 1 maja g. 18.00 ks. bp Mirosław Milewski udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży.
  4. W W. Sobotę ministranci zebrali na swój wyjazd ponad 1000 zł. Dziękujemy!
  5. Spotkanie Kół Żywego Różańca odbędzie się 22 kwietnia: o g. 17.00 konferencja, 17.30 wystawienie NS i różaniec, g. 18.00 Msza św. z błogosławieństwem Kół. Po Mszy św. agapa. Zapraszamy.
  6. W przyszłą niedzielę o g. 11.00 spotkanie dzieci przygotowujących się odnowienia przyrzeczeń chrzcielnych.
  7. W najbliższy wtorek o g. 18.00 jest Msza św. za zmarłego ks. kan. Andrzeja Więckowskiego, wieloletniego proboszcza parafii farnej.
  8. Zachęcamy do nabywania nowego nru GN.
  9. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary, za ofiary anonimowe, przelewane na konto i indywidulane, dzisiaj szczególnie Marii Rzeszotarskiej. Niech Jezus Miłosierny przytuli nas do swego Serca i napełni mocą i miłością. Zaczerpnijmy z Jego Serca radość i pokój i dzielmy się nimi z naszymi najbliższymi i bliźnimi.

Ksiądz Proboszcz