1. Do 25 stycznia trwa powszechny tydzień modlitw o jedność chrześcijan. Prośmy Boga o dar jedności wszystkich chrześcijan. 25 stycznia przeżywamy wielkie historyczne wydarzenie: nawrócenie św. Pawła Apostoła, największego misjonarza chrześcijaństwa.
  2. Wczoraj był Dzień Babci, a dzisiaj jest Dzień Dziadka. Dziękując naszym babciom i dziadkom za ich miłość i opiekę, życzymy wielu łask Bożych, zdrowia, radości i pokoju serca. Jesteście bardzo potrzebni i ważni dla całej rodziny.
  3. Odbywa się wizyta kolędowa w naszych domach i mieszkaniach. Cieszymy się z Waszej obecności, prowadzonych rozmów i dziękujemy za miłe przyjęcie. Prosimy o zgłaszanie się do zakrystii tych, którzy nie mogli przyjąć duszpasterza z posługą modlitwy i błogosławieństwa, czyli wizyta kolędową. Będziemy takie osoby i rodziny odwiedzać w środę 1 lutego w godzinach popołudniowych.
  4. Przypominamy, że spotkania formacyjne odbędą się dla wszystkich grup w pierwszą niedzielę lutego, tj. 5 lutego: – dla dzieci przygotowujących się do uroczystego odnowienia przyrzeczeń chrzcielnych, tzw. II Komunii o g. 11.00; – dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. o g. 12.30; – dla kandydatów do bierzmowania o g. 18.00.
  5. Kolędnicy Misyjni – dzieci ze SP nr 3 pod opieką katechetek s. Augustyny i p. Aldony dziękują za otwarte serca i drzwi domów oraz słodycze i ofiary. Kwota wyniosła 670 zł.
  6. Zachęcamy do nabywania interesującego nru GN w cenie 10 zł.
  7. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary, także te indywidualne składane przy okazji kolędy na kościół oraz przelewane na konto. Jezus pragnie napełniać nasze serca męstwem i miłością, abyśmy odważnie dawali świadectwo o Jego miłości i prawdzie.

Ksiądz Proboszcz