1. Dzisiaj jest Niedziela Zmartwychwstanie Pańskiego. Świętujemy triumf Jezusa nad śmiercią i złem. On jest nadzieją naszego życia i pomocą w trudnościach. Porządek Mszy św. dzisiaj: g. 9.30, 11.00, 12.30, 16.00, 18.00. Jutro jest następujący: g. 7.00, 8.00, 9.30. 11.00, 12.30, 18.00, nie ma Mszy św. o g. 16.00. Przypominamy, że na Mszy św. może być maksymalnie 5 osób. Ponieważ jest Oktawa wielkanocna w randze uroczystości nie obowiązuje w piątek wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  2. Dziękujemy za zrobienie grobu oraz zmianę obrusów i pasów na ołtarzach ks. Adamowi i Mateuszowi oraz osobom wspomagającym.
  3. Dziękujemy wszystkim, który w sposób czynny zaangażowali się w Triduum Paschalne: księżom wikariuszom, siostrom zakonnym, Darkowi Kaźmierczakowi oraz Panu kościelnemu i Panu Organiście
  4. Dziękujemy naszemu parafialnemu informatykowi Dawidowi Jankowskiemu za transmisję nabożeństw wielkotygodniowych i różańca św. Od wtorku kontynuujemy naszą różańcową modlitwę o ochronę przed epidemią.
  5. Przyszła 2 Niedziela wielkanocna jest Niedzielą Miłosierdzia Bożego. Oddajmy się ufnie w tym czasie miłosiernemu Sercu Jezusowemu, prosząc Go o opiekę i pomoc.
  6. 18 kwietnia jest 2 rocznica śmierci ks. kan. Andrzeja Więckowskiego, wieloletniego proboszcza tej parafii. Wiele pracy i sił poświęcił dla parafii. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
  7. Ks. bp Piotr Libera przekazuje za pośrednictwem Internetu życzenia wielkanocne. Link jest na parafialnej stronie internetowej albo można bezpośrednio wejść na stronę diecezji płockiej.
  8. Życzenia: Nadszedł czas pięknych wielkanocnych Świąt. Dla chrześcijan czas najważniejszy, ponieważ życie zwyciężyło śmierć, nadzieja pokonała rozpacz, światło rozświetliło ciemności. Chrystus zmartwychwstał. A jednak cieniem na naszej radości kładą się wydarzenia ostatnich dni i tygodni. Nasza nadzieja została wystawiona na ciężką próbę; nasza ufność musi skonfrontować się z lękiem, który pokazuje swoje przygnębiające oblicze; nasza radość zaprawiona jest goryczą. Ale Jezus jest z nami i woła: „Nie lękajcie! Jam zwyciężył świat. Pokój zostawiam wam. Nie tak jak daje świat. Ja wam daję”. Te słowa budzą w nas ufność i nadzieję. Są jak balsam na nasze serca. Jako duszpasterze życzymy Wam tej nadziei i pokoju oraz tej wielkiej miłości Jezusowej, która potrafi wszystko znieść i zwyciężać w najtrudniejszych chwilach. Niech ufność nie gaśnie w Waszych sercach. Pan żyje! Alleluja!

Ksiądz Proboszcz