1. 6 stycznia jest uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. o g. 8.00, 9.30, 11.00 i 18.00. Po Mszy św. o g. 11.00 orszak przejdzie ulicami naszej parafii. Zapraszamy dzieci, młodzież i wszystkich, ażeby przyozdobić się kolorowymi elementami: czerwonymi, zielonymi, niebieskimi, ażeby nasz orszak był liczny i barwny. Dzieci otrzymają coś słodkiego na zakończenie.
  2. W tym dniu dokonujemy poświęcenia kredy, kadzidła i wody jako znaków, wskazujących na ludzi wierzących.
  3. Przypominamy, że od 1stycznia nie ma Mszy św. w niedzielę o g. 16.00, ponieważ jest o jednego księdza mniej. Pozostaje 6 Mszy św., zapraszamy.
  4. W przyszłą niedzielę o g. 11.00 jest spotkanie dla dzieci przygotowujących się do uroczystego odnowienia przyrzeczeń chrzcielnych, tzw. II Komunii św.
  5. W przyszłą niedzielę dzieci otrzymają upominki za najwyższą frekwencję na roratach o g. 11.00.
  6. 8 stycznia na Mszę św. o g. 18.00 zapraszamy pieszych i duchowych pielgrzymów płockiej pielgrzymki. Będzie przewodniczył ks. Jacek Prusiński, główny przewodnik. Po Mszy św. spotkanie w sali parafialnej. Prosimy, aby każdy z pielgrzymów zabrał coś słodkiego.
  7. Dziękujemy za przyjęcie duszpasterzy podczas wizyty kolędowej i wspólną modlitwę. Cieszymy się, że chociaż przez chwilę możemy się spotkać i prosić Boga o błogosławieństwo dla poszczególnych osób i całych rodzin. Dziękujemy za ofiary składane na kolędę i kościół. Plan
  8. Zachęcamy do nabywania nowego nru GN. Są w kasecie bocznej czasopisma, można je zabrać za dobrowolną ofiarą.
  9. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary, a także te składane indywidualnie i przelewane na konto, dziś szczególnie p. Waldemarowi Keków oraz ofiarodawcom anonimowym. Niech przez dłonie Maryi, Bożej Rodzicielki spłynie na nasze serca i umysły, a także na wszystkich nam bliskich i kochanych obfite Boże błogosławieństwa. Cieszmy się jeszcze atmosferą Świąt Bożego Narodzenia. A w Nowym Roku niech Bóg wejrzy na nas łaskawie i obdarzy nas i nasze rodziny pokojem i miłością Boską oraz zdrowiem zarówno duchowym, jak i fizycznym.