1. Dzisiaj przeżywamy Święto Chrztu Pańskiego i kończymy liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego a rozpoczynamy tzw. okres zwykły. Będziemy jednak śpiewać nasze piękne kolędy do 2 lutego zgodnie z zaleceniem zmarłego wielkiego papieża Jana Pawła II.
  2. W przyszłą niedzielę jest spotkanie dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św. o g. 12.30.
  3. W przyszłą niedzielę będzie wieczór uwielbienia pt. Sierpc uwielbia po Mszy św. o g. 18.00. Zapraszamy do modlitwy spontanicznej, płynącej z głębi serca.
  4. Dzisiaj spotkanie dla dzieci przygotowujących się do odnowienia przyrzeczeń chrzcielnych o g. 11.00 i dla uczniów klas drugich szkół ponadpodstawowych przygotowujących się do bierzmowania o g. 18.00.
  5. Dziękujemy wszystkim podwożącym nas na kolędę, a szczególnie na wioski. Wszystko było bardzo dobrze zorganizowane. Dziękujemy za miłe przyjęcia. Program kolędy można znaleźć na stronie internetowej fara-sierpc.pl Gdyby ktoś nie mógł, a chciał przyjąć wizytę duszpasterską, prosimy o zgłoszenia. Odwiedzimy takie osoby w środę 26 stycznia po południu.
  6. W najbliższą sobotę odbędzie się w kościele szkolnym koncert kolęd w wykonaniu męskiego chóru ze Szczecina Słowiki 60.
  7. Zachęcamy do nabywania nowego interesującego nru GN w cenie 8 zł.
  8. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary i ofiary kolędowe. W przyszłą niedzielę zbierać będziemy ofiary na pokrycie kosztów ogrzewania naszej fary. Są one niestety wysokie. Niech Bóg wszystkim błogosławi!

Ksiądz Proboszcz