1. Trwa piękne nabożeństwo majowe każdego dnia w farze po Mszy św. o g. 18.00. Zachęcamy do odmawiania Litanii loretańskiej w naszych domach. Prosimy o przyozdobienie figur przydrożnych, które świadczą o naszej pobożności i miłości do Maryi, naszej Matki.
  2. Jutro, 8 maja obchodzimy uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i naszej diecezji. Otoczmy modlitwą naszą Ojczyznę, za którą oddał życie nasz męczennik.
  3. Próby dla dzieci przygotowujących się do: I Komunii św. – grupa I wtorek, 9 maja g. 16.00; – grupa II środa, 10 maja g. 16.00;  – Uroczystego odnowienia przyrzeczeń chrzcielnych, tzw. II Komunii św. czwartek, 11 maja g. 16.00.
  4. 20 maja (sobota) grupa Odnowy w Duchu Świętym wyjeżdża na ogólnopolskie czuwanie na Jasną Górę. Koszt wynosi 70 zł. Jest jeszcze 5 wolnych miejsc. Kontakt tel. 517 958 259.
  5. W ostatni poniedziałek ks. bp Mirosław Milewski udzielił sakramentu bierzmowania naszej młodzieży. Składam podziękowanie za przygotowanie młodzieży i samej uroczystości ks. Adamowi i katechetce p. Bogusławie Krajewskiej; za oprawę muzyczną p. organiście Kazimierzowi, zespołowi parafialnemu FanFary oraz za przygotowanie naszej fary kościelnemu p. Piotrowi.
  6. Na internetowej stronie parafialnej fara-sierpc.pl została zamieszczona homilia ks. bpa Mirosława Milewskiego. Zachęcamy do śledzenia naszej strony i parafialnego facebooka. Dziękuję p. Justynie Olaszewskiej za tworzenie fotorelacji z naszych uroczystości i koordynatorowi p. Dawidowi Jankowskiemu.
  7. Zachęcam do nabywania nowego nru GN.
  8. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary i te indywidualne, dzisiaj szczególnie p. Annie Siekluckiej. Jezus błogosławi nam swoją miłością, prawdą, dobrocią i czułością. Uczmy się od Niego wrażliwości na drugiego człowieka, zwłaszcza na naszych najbliższych i obdarowujmy siebie życzliwością, miłością i ciepłym gestem. Niech nam Bóg błogosławi.

Ksiądz Proboszcz