1. Trwa nabożeństwo majowe każdego dnia po Mszy św. wieczorowej oraz różaniec o g. 17.30 w intencji powstrzymania pandemii koronawirusa. W każdą sobotę o g. 20.30 różaniec jest transmitowany przez parafialnego facebooka.
  2. W najbliższą sobotę jest uroczystość św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, patrona Polski. Pamiętajmy w modlitwie o naszej Ojczyźnie.
  3. 18 maja przeżywać będziemy 100. rocznicę śmierci największego z Polaków Karola Wojtyły, późniejszego papieża Jana Pawła II. Od najbliższej soboty do poniedziałku spotykać się będziemy w farze o g. 20.30 na wspólny różaniec, zamyślenie o Janie Pawle II, a spotkanie zakończymy śpiewem Apelu jasnogórskiego. Przez te trzy dni bić będą dzwony o g. 21.37, w godzinie śmierci Jana Pawła II.
  4. Jest do nabycia nowy nr GN
  5. Dziękujemy za wspólną modlitwę oraz złożone ofiary, również te przelewane na konto, które odnaleźć można na naszej stronie internetowej. Niech majowa niedziela napełnia nasze serca miłością Boga, najbliższych i drugiego człowieka. Oby w nich kwitły tak jak piękna przyroda pokój, życzliwość, przebaczenia. Niech nam Bóg błogosławi w nadchodzącym tygodniu.

Ksiądz Proboszcz