1. Rozpoczęły się rekolekcje parafialne, które prowadzi o. Bogdan Meger, prowincjał polskiej prowincji karmelitów. Módlmy się w intencji naszych rekolekcji i ojca rekolekcjonisty. Spowiadamy, my duszpasterze dzisiaj, jeśli ktoś potrzebuje skorzystać z tego sakramentu. W poniedziałek i we wtorek będą zaproszeni księża, można u nich skorzystać ze spowiedzi. Dla kogoś może to być większy komfort. Plan rekolekcji można znaleźć na stronie internetowej naszej parafii.
  2. Dziś spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. o g. 12.30, a dla kandydatów do bierzmowania o g. 18.00.
  3. 25 marca jest dzieło Duchowej Adopcji dziecka poczętego a zagrożonego zabójstwem, czyli aborcją. Możemy wziąć deklaracje znajdujące się na bocznym ołtarzu. 25 marca na Mszy św. o g. 18.00 w naszej farze złożymy przyrzeczenia. Gdyby ktoś nie mógł tego dnia złożyć przyrzeczenia, może to uczynić sam w mieszkaniu.
  4. Przyszła niedziela jest Niedzielą Palmową. Błogosławić będziemy palmy i wspominać wjazd Jezusa przy aplauzie tłumu do Jerozolimy. Rozpocznie ona Wielki Tydzień.
  5. Ogłoszenie burmistrza i wójta.
  6. Zachęcamy do nabywania nowego nru GN.
  7. Cieszymy się z Waszej obecności i modlitwy. Dziękujemy za ofiary przeznaczone na opłatę wysokich kosztów ogrzewania naszej pięknej fary (prawie 13 tys. zł). Niech słowa ojca rekolekcjonisty wzmacniają nasz umysł do podejmowania dobrych decyzji, a wolę do ich wykonania. Znajdźmy więcej czasu na skupienie i modlitwę.

Ksiądz Proboszcz