1. Trwają ferie. Życzymy dzieciom i kadrze pedagogicznej dobrego i bezpiecznego odpoczynku. Porządek Mszy św. jest w tym czasie następujący: nie ma Mszy św. w kościele św. Ducha o g. 7.00, a są Msze św. w farze o g. 9.00 i 18.00. Niedzielny porządek pozostaje bez zmian.
  2. Dzisiaj na Mszy św. o g. 12.30 odbyło się zaprzysiężenie Rycerzy Zakonu Jana Pawła II. Znalazło się 6 mężczyzn z naszej parafii, aby przechować pamięć o Janie Pawle II i być rycerzem broniącym wiary i zaangażowanym duchowo. Dziękujemy im za odwagę i męskość.
  3. W najbliższą sobotę będzie Msza św. w naszej farze o g. 10.00, w której będą uczestniczyć żołnierze z Wojsk Obrony Terytorialnej. Przybędzie kapelan WOT-u z Warszawy. W niedzielę złożą przysięgę na boisku w Sierpcu. Dobrze, że rozpoczynają swoją działalność z błogosławieństwem Bożym.
  4. Zachęcamy do włączenia się w akcję charytatywną, której celem jest wsparcie dzieci z naszej parafii wyjeżdżających czy to na oazę, czy na kolonie caritasu. Więcej na naszej stronie internetowej: www.fara-sierpc.pl
  5. Zachęcamy do nabywania nowego numeru GN i czasopisma Cuda i łaski Boże. W tym ostatnim piękne świadectwa ludzi takich jak my o niezwykłym działaniu Jezusa.
  6. Cieszymy się ze wspólnej modlitwy. Dziękuję za złożone ofiary – dziś na ogrzewanie naszej pięknej fary. Oby dzisiejsza niedziela i cały tydzień przyniósł wiele radości i pokoju serca. W rodzinach dużo miłości i zrozumienia. Niech nam Bóg błogosławi.

Ksiądz Proboszcz