1. Dziękujemy wszystkim, którzy świętowali Uroczystość Bożego Ciała i tym, którzy przyczynili się do upiększenia procesji i lepszego przeżycia: ks. Adamowi, który z członkami grupy Odnowy w Duchu Świętym przygotował piękny ołtarz, Oddziałowi Sierpeckiej Solidarność z jej przewodniczącym p. Józefem Mrozem za piękny ołtarz, ks. Tomaszowi za kazanie, ks. Jarosławowi za stronę techniczną, s. Konstancji, p. Zofii, asyście procesyjnej, ministrantom, dziewczynkom sypiącym kwiatkami, kobietom za przyniesienie ususzonych kwiatów na całą procesję, chłopcom komunijnym, Straży Miejskiej, Policji, organiście p. Kazimierzowi, kościelnemu p. Piotrowi.
  2. W najbliższy piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Prośmy Serce Jezusowe o potrzebne łaski i oddawajmy Jemu nasze troski i problemy oraz nasza ojczyznę.
  3. 19 czerwca o g. 11.00 odbędzie się bierzmowanie naszej młodzieży. Sakramentu bierzmowania udzieli ks. bp Mirosław Milewski. Módlmy się w intencji bierzmowanych, aby świadomie przyjęli ten wielki sakrament i świadczyli o swojej wierze.
  4. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary oraz ofiary indywidualne na zmianę instalacji grzewczej w naszym domu parafialnym. Bóg pragnie napełniać nasze serca radością, pokojem i miłością. Otwórzmy nasze serca, nasze domy oraz miejsca pracy i zabaw na Jego obecność i miłość. Przekazujmy je dobrym słowem, szczerym uśmiechem i życzliwym spojrzeniem. Niech nam Bóg błogosławi.

Ksiądz Proboszcz