Ogłoszenia duszpasterskie. 11. Niedziela zwykła (16.06.24)

 

  1. Zapraszamy do praktykowania nabożeństwa czerwcowego, czyli modlitwy Litanią do NSPJ. W naszej pięknej farze jest po Mszy św. o g. 18.00. Pielęgnujmy ją w naszych rodzinach.
  2. Dzisiaj jest Msza św. na zakończenie roku szkolnego o g. 11.00. Pragniemy podziękować Bogu za wszelkie dobra i moce udzielone dzieciom i młodzieży. Życzymy nauczycielom, pedagogom i wszystkim pracownikom szkoły oraz dzieciom i młodzieży dobrego odpoczynku podczas wakacji, zobaczenia pięknych miejsc i spotkania wspaniałych ludzi. Nie zapominajcie o Jezusie, który Was kocha i pragnie strzec.
  3. Trwa akcja Tornister pełen uśmiechu. Prosimy parafian o zakup tornistrów dla dzieci z rodzin najbiedniejszych. To kolejna akcja Caritasu, instytucji pomagającej ubogim dzieciom, rodzinom i potrzebującym.
  4. Pożegnania ks. Jarosława nastąpi w ostatnią niedzielę 28 lipca. Podziękujemy za czteroletnią pracę duszpasterską w naszej parafii.
  5. Zachęcam do nabywania nowego nru GN.
  6. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary. Po Mszy św. zbieramy do puszek na świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie. Niech moc Ducha Świętego ogarnia nasze serca a ogień miłości niech ogrzewa nasze relacje rodzinne, przyjacielskie i pracownicze.

Ksiądz Proboszcz