1. W minionych tygodniach odbyły się Uroczystości Pierwszej Komunii Świętej w trzech grupach wakacyjnych. Czwarta grupa dzieci swoją Uroczystość będzie przeżywać 27. września. Dziękujemy rodzicom za przygotowanie dzieci do przyjęcia tego Sakramentu, jak również za dar na rzecz parafii tj. obrus ołtarzowy oraz dekorację kwiatową. Wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia tej uroczystości składamy serdeczne Bóg zapłać!
  2. Od dzisiejszej niedzieli rozpoczyna się Tydzień św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących. Jest to okazja do szczególnej modlitwy i gorącego apelu o ostrożność i bezpieczeństwo na naszych drogach. Obrzęd błogosławieństwa kierowców i pojazdów mechanicznych w przyszłą niedzielę 26 lipca po wszystkich Mszach Świętych. Przy tej okazji będzie możliwość złożyć ofiarę na środki transportu dla polskich misjonarzy, pracujących za granicą naszego kraju.
  3. Od dziś istnieje możliwość zapisywania się w zakrystii na Duchową Pielgrzymkę na Jasną Górę. Zechciejmy duchowo łączyć się z tymi, którzy na pieszo będą pokonywać wiele kilometrów, aby wyprosić dla naszych rodzin i naszej Ojczyzny potrzebne łaski.
  4. Władze naszego miasta zapraszają kobiety w wieku od 50 do 69 lat na bezpłatne badania mammograficzne 27. i 28. lipca przy parkingu CKiSZ. Są to ważne badania profilaktyczne, tym bardziej zachęcamy do skorzystania z nich.
  5. W zakrystii do nabycia szkaplerze, jak i nowy numer Gościa Niedzielnego.
  6. Wszystkim parafianom i gościom życzymy dobrego tygodnia.

Duszpasterze Farni