1. Czas wakacyjnego odpoczynku powoli dobiega końca. Po urlopach wracamy do codziennych zajęć. Zastanówmy się nad minionym czasem. Rozpoczynając wakacje, urlop, poczyniliśmy może pewne postanowienia. Co z tych postanowień udało się zrealizować?
  2. 26 sierpnia – Uroczystość Matki Boskiej Częstochowskiej. Tego dnia Polacy łączą się ze swoją Matką na Jasnej Górze. Jest Ona dla nas wszystkich najlepszą z Matek. Jakże wyraźnie prawda ta staje przed nami właśnie w tym miesiącu tak pełnym refleksji i narodowej zadumy nad naszym życiem, nad naszymi dziejami. Wraz z Matką Bożą – Królową Polski z nadzieją chcemy spoglądać w przyszłość.
  3. Przypominamy, że do 31.08 br. trwa akcja Caritas,, Tornister pełen uśmiechu”. Prosimy chętnych parafian o zakup plecaków z wyposażeniem szkolnym dla dzieci z rodzin najbardziej potrzebujących. Plecaki można dostarczyć do biura Caritas lub do zakrystii. Prosimy o podanie nazwisk darczyńców.
  4. Ogłoszenie Wójta Gminy Sierpc.
  5. Ogłoszenie Koła Przyjaciół Radia Maryja i tv. Trwam.
  6. Zapraszamy katechetów na spotkanie formacyjne 31 sierpnia br. na godz. 19.00 do domu parafialnego.
  7. Zachęcamy do nabywania nowego nru GN.
  8. Ofiary złożone na tacę w dniu dzisiejszym przeznaczone są na remont domu parafialnego. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Ksiądz Tomasz