1. Dziękujemy wszystkim pielgrzymom na Jasną Górę z naszej parafii, na czele z ks. Adamem, przewodnikiem grupy zielonej. Dziękujemy im za modlitwę i podjęty trud. Dziękujemy pielgrzymom duchowym.
  2. 26 sierpnia, w piątek obchodzić będziemy Uroczystość NMP Częstochowskiej. Ona czuwa nad naszym krajem, ale także nad naszymi rodzinami. Tego dnia módlmy się z ufnością za Jej wstawiennictwem.
  3. 30 sierpnia o g. 19.00 odbędzie się spotkanie katechetów w sali domu parafialnego.
  4. 31 sierpnia o g. 19.00 odbędzie się spotkanie uczestników pielgrzymki do Albanii, Bośni i Hercegowiny i Macedonii w sali domu parafialnego. Prosimy zabrać dokument tożsamości: dowód osobisty albo paszport. Wpłacamy obowiązkowo wyznaczoną sumę Euro, a jeśli ktoś będzie chciał to także podaną sumę złotych na pielgrzymkę. Zwiększyliśmy liczbę uczestników, ale lista podstawowa została wyczerpana. Można zapisywać się na listę rezerwową. Pielgrzymkę organizuje sprawdzone biuro turystyczne AnDa.
  5. W naszej parafii odbędą się Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy (REO), które mają za cel pogłębienie naszej relacji z Bogiem oraz lepsze owocowanie w życiu rodzinnym i codziennym. Pierwsze spotkanie odbędzie się 6 września we wtorek Mszą św. o g. 18.00. Przyjdź i zobacz, bo warto!
  6. Z racji na wakacje kancelaria parafialna będzie czynna od wtorku do czwartku włącznie w godzinach: 10.00-11.00 i 17.30.
  7. Zachęcamy do nabywania nowego nru GN. W kasecie po Waszej lewej stronie są interesujące czasopisma, m.in. misyjne. Można je zabrać za dobrowolną ofiarą.
  8. Dziękujemy za złożone dzisiaj ofiary. Niech Bóg bogaty w miłość i pokój obdarza Parafian i rodziny oraz drogich Gości wszelkim błogosławieństwem w dniu dzisiejszym i najbliższym tygodniu. Dobrej niedzieli.

Ksiądz Proboszcz