1. Dziękujemy za przygotowanie III Marszu Wszystkich Świętych: ks. Mateuszowi, ks. Adamowi i katechetkom ze szkół podstawowych nr 3, nr 2 i prywatnej szkoły. Dzieciom i rodzicom za piękne stroje. Dziękujemy komisji, która miała trudne zadanie wyboru najpiękniejszych strojów. Każde dziecko dostało coś słodkiego.
 2. Dziękujemy za ofiary złożone na naszym cmentarzu na potrzeby WSD w Płocku. Zebraliśmy 1496 zł.
 3. Dziękujemy za przygotowanie ołtarza, nagłośnienia, wywóz śmieci oraz usunięcie dwóch suchych drzew z cmentarza po uzyskaniu zgody konserwatora zabytków firmie „Malinowscy”. Dziękujemy księżom wikariuszom za przygotowanie liturgiczne, organiście, chórowi, kościelnemu oraz starszym lektorom.
 4. Dziękujemy ks. Mateuszowi z osobami wspomagającymi za zmianę obrusów i bielizny kielichowej.
 5. Jutro o g. 16.30 spotkanie LM oraz członków wspomagających.
 6. W najbliższy piątek nie będzie wieczoru uwielbienia. Zapraszamy wszystkich za tydzień tj. 15 listopada do wspólnego śpiewu i uwielbienia Boga.
 7. Z racji na to, że w przyszłą niedzielę będą rozdawane nagrody związane z nabożeństwem różańcowym, dzieci przygotowujące się do uroczystego odnowienia przyrzeczeń chrzcielnych będą mieć spotkanie nie w 2 niedzielę, czyli nie za tydzień, ale w 3 niedzielę, tj. 17 listopada.
 8. Od 1 do 8 listopada można zyskać odpust zupełny za zmarłych pod następującymi warunkami: Komunia św., nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych. Jest to piękny dar duchowy dla zmarłych.
 9. Możemy ofiarować zmarłym także dar modlitwy wspólnotowej zwanej wypominkami, czyli całoroczną i coniedzielną modlitwą w naszej farze. Jest wyraz naszej pamięci i troski o radość życia wiecznego dla naszych kochanych zmarłych.
 10. P. organista zaczyna od jutra roznosić opłatek, który będzie złożony na stole wigilijnym. Prosimy o życzliwość dla jego pracy w parafii.
 11. Zachęcamy do nabywania „Gościa Niedzielnego”, którego cena wzrosła: kosztuje nie 5 ale 6 zł i „Małego Gościa”. Jest jeszcze kilka ciekawych kalendarzy dla rolników w cenie 25 zł.
 12. Dziękujemy za wspólną modlitwę i złożone ofiary. Życzymy miłej i radosnej niedzieli oraz dobrego tygodnia. Niech Bóg nam błogosławi.

Ksiądz Proboszcz