INTENCJE MSZALNE

10.06 – 16.06.2024 r.

 

 

    Poniedziałek – 10 czerwca                         
7.00 + Wacława i Henryk Trzcińscy

+ Hanna Lewandowska

9.00 1. + Andrzej Klimarczyk

2. O Boże błogosławieństwo i łaskę zdrowia dla Wiktora Żendarskiego

18.00 + Edward Biernacki (1 r. śm.) i Jacek Biernacki
         Wtorek – 11 czerwca                       
7.00 + Wiesława Wasińska

+ Robert Węgrzynowski (pog. 1)

9.00 + Marianna Chmielewska (pog. 1)
18.00 W int. Ojczyzny, Ojca Świętego, Radia Maryja i TV Trwam
          Środa – 12 czerwca                         
7.00 + Jan Murawski (pog. 1)
9.00 + Marek Krażewski (3 r. śm.)
18.00 + Paweł Romański (26 r. śm.)

+ Wioletta Szymańska i Jan Szymański – int. od grupy Odnowy w Duchu Św.

+ Jan Stawicki (34 r. śm.) oraz Krystyna i Henryk Stawiccy

          Czwartek – 13 czerwca                            
7.00 + Leokadia Koszalska – int. od siostry Zofii z dziećmi

+ Karol Marciniak (pog. 1)

9.00 + Artur Brzozowiec
18.00 1. O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Justyny z okazji ur.

2. O Boże błogosławieństwo dla Zofii Hołubickiej

          Piątek – 14 czerwca                       
7.00 + Robert Węgrzynowski – int. od koleżanek i kolegów z Urzędu Skarbowego w Sierpcu
9.00 + Edwin Klimowski

+ Stefania i Franciszek Milewscy oraz mąż Zdzisław Kozłowski

18.00 + Jadwiga Brzeska – int. od Koła Żywego Różańca z Miłobędzyna

+ Zofia Jachimowska (3 r. śm.) oraz brat Kazimierz (16 r. śm.)

         Sobota – 15 czerwca                             
7.00 + Andrzej Klimarczyk

+ Elżbieta Dołasińska

9.00

 

+ r-ce Jadwiga i Wincenty Krasińscy oraz bracia Dariusz, Wiesław i Leszek Krasińscy

+ Zygmunt i Danuta Piaskowscy (w 30 r. śm. Zygmunta)

18.00 + Stanisław Okoński (int. im.)
           Niedziela – 16 czerwca                      
7.00 + Mirosław Tuzinkiewicz (4 r. śm.), teściowie Tuzinkiewicz oraz r-ce Jaworscy
8.00 + Natalia (21 r. śm.) i Czesław Stępkowscy
9.30 + Marianna i Leonard Pyszyńscy
11.00 1. + Barbara Hołubicka (16 r. śm.)

2. Msza Św. dziękczynna na zakończenie Roku Szkolnego

12.30 W int. rodzin naszej parafii o miłość i radość oraz o pokój w Ojczyźnie (int. z ofiar z Wielkiej Soboty)
18.00 + Józef Klimek (pog. 1)