Ogłoszenia duszpasterskie. 2. Niedziela zwykła (14.01.24)

 

  1. Rozpoczynają się ferie. Msze św. będą tylko w farze o g. 9.00. Nie ma Mszy św. w kościele Ducha Św. oraz Mszy św. o g. 18.00 w farze, ponieważ trwa kolęda. Życzymy wszystkim udającym się na ferie radosnego odpoczynku, szczęśliwych wyjazdów i powrotów oraz opieki Aniołów Stróżów i Matki Bożej.
  2. W naszej farze będzie piękne kolędowanie w ramach Mazowieckiego Festiwalu Kultury Słowiańskiej w najbliższą niedzielę o g. 11.00 i 12.30. Kolędy i pastorałki wykonają znani artyści scen polskich. Uczestnicy otrzymają darmowo śpiewniki dla wspólnego kolędowania. Zapraszamy.
  3. Spotkanie katechetów odbędzie się 12 lutego o g. 19.00 w domu parafialnym.
  4. Spotkanie lektorów odbędzie się w Środę Popielcową, 14 lutego o g. 19.00
  5. Kontynuujemy wizytę kolędową. Cieszymy się ze spotkań z Wami i wspólnej modlitwy. Bóg pragnie błogosławić nasze rodziny domy i mieszkania. Plan.
  6. Piękny film Matka Teresa i ja będzie wyświetlany w CeKiSz-u 13 i 14 stycznia o g. 17.00 oraz w dniach 17, 18 i 19 stycznia o g. 17.00. Zapraszamy na ten piękny film i głęboki film.
  7. Kolędnicy misyjni – dzieci ze SP nr 3 pod opieką s. Augustyny w piątek i sobotę odwiedzały ze śpiewem kolęd nasze domy. Dziękują za słodycze i ofiary w wysokości 750 zł, które zostaną przeznaczone na misje.
  8. Parafia szkolna organizuje pielgrzymkę autokarową do Lourdes i innych sanktuariów od 24 czerwca do 4 lipca. Zapisy u ks. Proboszcza.
  9. Zachęcamy do nabywania nowego nru GN. Jest również w naszej kasecie prasowej nowy numer Kotwicy, a w nim m.in. jak radzić sobie z emocjami.
  10. Dziękujemy za dzisiejsze. Jezus pragnie przychodzić do naszych serc i wlewać w nie swoją miłość, radość i pokój. Napełnieni Jego mocą idźmy w nasze tygodniowe obowiązki. Niech Bóg nam błogosławi.

 

 Ksiądz Proboszcz