1. 26 sierpnia obchodzić będziemy uroczystość NMP Częstochowskiej. Ona czuwa nad nami i naszymi rodzinami oraz Ojczyzną.
  2. Spotkanie katechetów odbędzie się 30 sierpnia o g. 19.00.
  3. I Komunia św. odbędzie się 18 maja, a uroczyste odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych tzw. II Komunia św. 25 maja.
  4. Organizujemy pielgrzymkę do Meksyku w dniach 26.01-08.02.2024 r. Celem jest nawiedzenie cudownego obrazu Matki Bożej z Guadalupe, do której tylko w oktawę Niepokalanego Poczęcia NMP pielgrzymuje ok. 5 mln wiernych. Zwiedzać będziemy także inne miejsca kultu, np. świątynię z ołtarzem czaszek i zabytki kultury meksykańskiej: piramidy, pałac tysiąca kolumn, miejsca sakralne i zabytkowe starożytnego ludu Majów, przejazd łodziami po kanionie z możliwością spotkania krokodyli, największy dziedziniec klasztorny w żółtym mieście Izmal, gdzie papież Jan Paweł II miał spotkanie z Indianami. Będzie także odpoczynek na plażach. Koszt: 6640 PLN + 1640 USD. Program jest na stronie internetowej fara-sierpc.pl i dostępny w formie papierowej w zakrystii. Przyjmujemy zapisy w zakrystii.
  5. Parafia w Gójsku organizuje 10 września wyjazd na beatyfikację rodziny Ulmów do Markowej na podkarpaciu. Wyjazd 9 września ok. g 20.00 ze stacji Orlen obok restauracji McDonalds w Sierpcu. Zapisy do końca sierpnia w zakrystii. Koszt wynosi 200 zł. Płacimy przy zapisie. Kontakt z organizatorem pod nr. tel. 691 497 873.
  6. Wpłaciliśmy na pomoc misjonarzom z akcji św. Krzysztofa i poświęcenia samochodów, czyli na MIVA 1592 zł. Dziękujemy za Waszą ofiarność.
  7. Zachęcamy do nabywania nowego nru GN.
  8. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary.
  9. Radosław Pilśnik kończy zastępstwo duszpasterskie w naszej parafii. Dziękujemy mu głoszone słowo Boże, spowiedzi oraz posługę pełnioną w naszej parafii. Zapraszamy go od odwiedzin. Niech zabierze ze sobą miłe wspomnienia z naszej wspólnoty. Niech Bóg błogosławi jego posłudze kapłańskiej.

Ksiądz Proboszcz