Ogłoszenia duszpasterskie. 27. Niedziela zwykła (8.10.23)

 

  1. Dzisiaj po Mszy św. o g. 18.00 jest piękny czas: wieczór uwielbienia. Zapraszamy do wspólnego, spontanicznego wielbienia Jezusa śpiewem i modlitwą. Chcemy tworzyć piękną wspólnotę dziękczynną.
  2. Celebrujemy piękne nabożeństwo różańcowe: dla dzieci od poniedziałku do piątku o g. 16.30, dla dorosłych każdego dnia o g. 17.30. Zapraszamy.
  3. W najbliższą niedzielę przeżywać będziemy Dzień Papieski, wspominając największego z Polaków Karola Wojtyłę, wybranego w 1978 r. na papieża Jana Pawła II. Będziemy tego dnia zbierać na stypendia dla utalentowanej a ubogiej młodzieży, aby mogła uczyć się i studiować. Jest to Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  4. Także 15 października ks. Krystian z ministrantami będzie sprzedawał ciasto, a ofiary przeznaczy na działalność naszych ministrantów.
  5. Także w najbliższą niedzielę jest spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św. o g. 12.30 oraz kandydatów do bierzmowania o g. 18.00.
  6. Liczenie wiernych uczęszczających na Mszę św. odbędzie się 22 października. Oby w naszej parafii było jak najwięcej wiernych.
  7. Od dzisiaj przyjmujemy na tzw. wypominki, czyli modlitwę, jako piękny duchowy dar i wyraz naszej wdzięcznej pamięci za naszych bliskich zmarłych.
  8. Zachęcamy do nabywania interesującego nru GN.
  9. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary i ofiary indywidualne, dzisiaj szczególnie rodzinie Krawczak. Niech Jezus wypełnia nasze serca radością i pokojem. Dzielmy się tym pięknem, uśmiechem i serdecznością z rodziną i spotkanymi ludźmi.