Ogłoszenia duszpasterskie. 31. Niedziela zwykła (5.11.23)

 

 1. 1 listopada przeżyliśmy Uroczystość Wszystkich Świętych. Na naszym cmentarzu była piękna Msza św. z procesją o g. 11.30. Dziękuję wszystkim, którzy pomagali w liturgii: ks. Jarosławowi i ks. Krystianowi, kościelnemu p. Piotrowi, organiście p. Kazimierzowi z chórem, firmie Malinowscy, lektorom: p. Włodzimierzowi Rycharskiemu (podłączył i sprawdził nagłośnienie), Zbigniewowi Jurkowi, Rycerzom Zakonu Jana Pawła II: Dariuszowi Kaźmierczakowi (przygotował pięknie liturgię), Mirosławowi Schodowskiemu, Dawidowi Jankowskiemu, Justynie Olaszewskiej (za dobra fotorelację na naszym parafialnym facebooku), klerykom.
 2.  Ks.Jarosław poprowadził w Dzień zaduszny na naszym cmentarzu różaniec z modlitwą wypominkową i Mszę św.
 3. Spotkanie grupy studyjno-biblijnej odbędzie się w najbliższy wtorek o g. 19.00 w sali spotkań w domu parafialnym. Zapraszamy wszystkich, którzy cenią Pismo Św. i pragną je bardziej rozumieć.
 4. 11 listopada przypada Narodowe Święto Niepodległości. Msze św. tylko w farze o g. 7.30, 9.00 i 18.00. Uroczysta Msza św. będzie w kościele szkolnym o g. 12.00.
 5. W przyszłą niedzielę spotkanie dla dzieci przygotowujących się do tzw. II Komunii św. o g. 11.00.
 6. Wieczór uwielbienia będzie w najbliższą niedzielę po Mszy św. o g. 18.00. Zapraszamy do spontanicznej, wspólnej modlitwy dziękczynnej i wstawienniczej.
 7. Spotkanie katechetów odbędzie się 15 listopada o g. 19.00 w sali spotkań domu parafialnego.
 8. Piękny film Oblicze Jezusa będzie wyświetlany w CeKiSz-u 17 listopada g. 19.30, 18 i 19 listopada o g. 19.15 i 22 i 23 listopada o g. 20.00. Zachęcamy do obejrzenia.
 9. Nowymi wypominkami będziemy modlić się od niedzieli, 12 listopada. Nie zapominajmy o pamięci modlitewnej tych, którzy nas kochali i za nas poświęcili życie i pracę. Dajmy im potrzebne modlitewne wsparcie, jak oni nas wspierali i kochali przez całe życia.
 10. Zostały dzisiaj poświęcone opłatki, które p. organista będzie, jak co roku, przynosił do naszych mieszkań. Jest to forma wdzięczności za wieloletnią pracę w parafii. Prosimy o życzliwe przyjęcie.
 11. Zachęcamy do nabywania nowego nru GN.
 12. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary, także te składane indywidualnie.
 13. Dzisiaj ks. Proboszcz przeżywa dzień imienin. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

Ksiądz Proboszcz