1. Przypominamy, że w każdy piątek W. Postu jest nabożeństwo Drogi krzyżowej: o g. 16.30 dla dzieci, a o g. 17.30 dla dorosłych. Podczas nabożeństw drogi krzyżowej zbieramy ofiary na wystrój Grobu Pańskiego. W poprzednich latach był grób pięknie przystrojony. Nabożeństwo Gorzkich żali będzie o g. 17.40 w każdą niedzielę.
  2. W najbliższym tygodniu jest 1-szy czwartek miesiąca: wystawienie NS o g. 17.30; 1-szy piątek: spowiedź od g. 16.45; 1-sza sobota: nabożeństwo maryjne o g. 8.30 i różaniec po Mszy św. wieczorowej. W niedzielę po sumie nabożeństwo eucharystyczne.
  3. Uczniowie klasy II szkół ponadpodstawowych przygotowujących się, którzy w tym przystąpią do bierzmowania proszeni są o odbiór karteczek do pierwszej spowiedzi przed bierzmowaniem.
  4. Pustynia serca tak nazywa się inicjatywa ks. Adama, który chce wprowadzić nas w praktykę medytacji chrześcijańskiej. Spotkania są w każdą sobotę W. Postu od g. 17.30.
  5. 1 marca jest Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych, tych, którzy walczyli z systemem komunistycznym, byli torturowani i mordowani. Starostwo wydało plakaty z tej okazji, a także plakat z innymi ważnymi informacjami.
  6. Zachęcamy do nabywania baranków wielkanocnych na nasz stół wielkanocny. Może to być nasza jałmużna wielkopostna. Koszt jednego baranka to 5 zł. Polecamy również nowy nr GN.
  7. Msza św. jest wielkim skarbem, który napełnia nasze serca pokojem. Dziękujemy za złożone ofiary przeznaczone na budowę sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Płocku oraz za ofiary indywidualne. Po Mszy św. zbieramy do puszek ofiary na misje.
  8. 4 marca obchodzi imieniny nasz organista p. Kazimierz. Dziękujemy mu za lata posługi w kościele, w kancelarii, na Mszach, nabożeństwach. Dziękujemy za piękny śpiew i grę na organach. Niech Bóg, dla którego się trudzi, obdarza go zdrowiem, siłą i wytrwałością, aby mógł posługiwać w naszej parafii jak najdłużej. Dużo radości niech gości w jego sercu oraz zadowolenie i wdzięczność z wykonywanej pracy. Szczęść Boże!

Ksiądz Proboszcz