1. Zapraszamy na drogę krzyżową w piątek dla dzieci o g. 16.30, a dla dorosłych o g. 17.30 i na Gorzkie żale w każdą niedzielę o g. 17.40.
  2. W tym tygodniu jest: – 1-szy piątek miesiąca: spowiedź od g. 16.30; – 1-sza sobota: nabożeństwo maryjne o g. 8.30.
  3. Farne rekolekcje wielkopostne odbędą się w dn. 2-5 kwietnia. Poprowadzi je klaretyn, ks. Marcin Kowalewski, proboszcz w par. św. Maksymiliana Kolbego w Płocku. Plan na ołtarzu bocznym i w Internecie. Pamiętajmy o modlitwie w intencji rekolekcjonisty i naszych parafian o dobre przeżycie tego czasu łaski.
  4. Po rekolekcjach w piątek (8 kwietnia) będzie droga krzyżowa ulicami naszej parafii jak każdego roku. Najpierw zostanie odprawiona Msza św. o g. 18.00, a potem przejdziemy procesjonalnie, rozważając poszczególne stacje. Niech wspólne rozważanie oraz modlitwy za domy i rodziny naszej parafii jednoczy nas i wzmacnia miłość.
  5. W tym dniu wyruszy po raz pierwszy z klasztoru tzw. ekstremalna droga krzyżowa po Mszy św. o g. 18.00, licząca ok. 40 km (są foldery w skrzynce na prasę). Zapraszamy do duchowego przeżycia.
  6. W dniach 25-26 marca odbyła się zbiórka żywności w sieci sklepów Biedronka i Lidl. Dziękujemy p. Hannie Wiktor, odpowiedzialnej za nasze parafialne Koło Caritas, która koordynuje od lat tę piękną akcję oraz wszystkim wspomagającym: niezawodnym wolontariuszom z ZS nr 2 z opiekunką p. Bogusławą Krajewską, p. dyr. Magdalenie Pedzie, Krzysztofowi Żółtańskiemu, Bernardowi Boros, Krzysztofowi Gajewskiemu, Małgorzacie Szafrańskiej. Z zebranej żywności zostaną zrobione paczki świąteczne.
  7. Dziękujemy za pomoc w rozprowadzaniu baranków wielkanocnych: Dariuszowi Kaźmierczakowi, Rycerzowi Zakonu Jana Pawła II, Krzysztofowi Żółtańskiemu, Hannie Wierzbowskiej.
  8. Zachęcamy do odwiedzania naszej internetowej strony parafialnej fara-sierpc.pl i Facebooka, które są ciekawie i dobrze prowadzone. Jest dużo informacji o działalności grup, pięknych obrazów do zatrzymania się na chwilę, ciekawostek.
  9. Jest nowy interesujący nr GN i baranki wielkanocne
  10. Dziękujemy za złożone ofiary dzisiaj i te składane indywidualnie oraz anonimowe, a także przelewane na konto parafialne. Niech ta niedziela, która jest określana jako czas radości, będzie przeżyta w pokoju, życzliwości, dobroci serca i radości. Niech Jezus usuwa z naszych serc zazdrość, gniew i pretensje, a uczy je okazywać ciepło i troskę o najbliższych i drugiego człowieka.

Ksiądz Proboszcz