Ogłoszenia duszpasterskie 4. Niedziela zwykła (28.01.24)

 

  1. W piątek , 2 lutego jest Święto Ofiarowania Pańskiego. Będzie poświęcenie gromnic. Jest to zarazem Dzień Życia Konsekrowanego. Wszystkim osobom konsekrowanym , a w szczególności naszym ss. Pasjonistkom składamy życzenia wytrwania w pięknym powołaniu, radości i pokoju serca, którego udziela Jezus. Modlimy się także  o powołania do życia konsekrowanego, szczególnie  do zgromadzenia ss. Pasjonistek. Wraz z tym świętem , kończymy okres śpiewu pięknych kolęd. Zdejmujemy piękną bożonarodzeniową dekorację. W tym dniu Msze św. W porządku zwykłym: g. 7.00,  9.00,  18.00. Ofiary przeznaczone są na utrzymanie zakonów.
  2. Od jutra wraca Msza św. o g. 7.00 w kościele Ducha Świętego
  3. Trwa wizyta kolędowa w naszch domach i mieszkaniach. Cieszymy się ze wspólnej modlitwy, prowadzonych rozmów i dziękujemy za miłe przyjęcie. Plan.
  4. W tym tygodniu jest pierwszy piątek miesiąca : spowiedź od g. 16.30 i wystawienie NS; pierwsza sobota miesiąca: nabożeństwo maryjne o g. 8.30.
  5. 11 lutego przeżywać będziemy Światowy Dzień Chorego we wspomnienie Matki Boskiej z Lourdes. Pamiętajmy w modlitwach o ludziach cierpiących i o ich opiekunach. Na ile możliwości wspomagajmy chorych i ich rodziny.
  6. Zachęcamy do nabywania nowego nru GN w cenie 10 zł.
  7. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary składane na ogrzewanie naszej fary. Jezus pragnie, abyśmy byli ludźmi błogosławieństw. Przyjęli Jego pokój, miłość i sprawiedliwość do naszych serc i dzielili się nimi z najbliższymi oraz spotkanymi ludźmi.

Ksiądz Proboszcz