1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Przyjmijmy Go do naszych serc i rodzin jako Króla i Pana, ażeby kierował naszym życiem i wyborami. On poprowadzi nas do pokoju i szczęścia.
  2. Dzisiaj odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących do I Komunii św. o g. 12.30, a dla młodzieży do bierzmowania – o g. 18.00.
  3. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy piękny okres adwentu. Pomyślmy, co moglibyśmy ofiarować Bogu jako dar za Jego przyjście do nas w ludzkiej naturze.
  4. W najbliższą sobotę o g. 11.00 będzie w naszej katedrze ingres bpa Szymona. Zapraszamy do udziału w tej podniosłej i ważnej dla naszej diecezji uroczystości.
  5. Można jeszcze składać do kosza w farze lub do biura Caritasu środki toaletowe i higieniczne: mydła, pasty, szczoteczek, maszynek do golenia, pianki, ręczników, dezodorantów i środków higieny osobistej. Środki zostaną przekazane do noclegowni Caritas dla bezdomnych.
  6. Są w sprzedaży świece wigilijne, z których dochód przeznaczony jest dla dzieci z najbiedniejszych rodzin, na obiady i kolonie. Mała świeca jest w cenie 10 zł, a duża – w cenie 15 zł. Niech przyozdobią nasz stół wigilijny jako dar serca dla biednych dzieci.
  7. 22 listopada jest wspomnienie św. Cecylii, patronki śpiewu liturgicznego. Życzymy naszym grupom muzycznym: chórowi, zespołowi FanFary i scholii za ich śpiew i upiększanie liturgii parafialnej.
  8. Koło Przyjaciół Radia Maryja organizuje 3 grudnia pielgrzymkę do Torunia na 31. rocznicę powstania tej rozgłośni. Zapisy u p. Hani i p. Tadeusza. Więcej informacji w gablocie.
  9. Zachęcamy do nabywania interesującego nru GN.
  10. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary przeznaczone na pokrycie dokonanych inwestycji i remontów. Dziękujemy za ofiary indywidualne i przelewane na konto (nr znajduje się na stronie parafialnej www.fara-sierpc.pl ). Jezus pragnie zakrólować w naszych sercach z darem miłości, radości, pokoju, ufności, życzliwości i czułości. Napełnieni Jego dobrocią dzielmy się pięknem naszego serca i ciepłym uśmiechem.

Ksiądz Proboszcz