Ogłoszenia duszpasterskie. 5 Niedziela zwykła ( 4.02.24)

 

  1. Kontynuujemy wizytę kolędową w naszych domach i mieszkaniach. Cieszymy się ze wspólnej modlitwy, prowadzonych rozmów i dziękujemy za miłe przyjęcie. Prosimy o zgłaszanie się do zakrystii tych, którzy nie mogli, a chcieliby przyjąć duszpasterza z posługą modlitwy i błogosławieństwa , czyli wizytą kolędową. Będziemy takie osoby odwiedzać we wtorek 13 lutego od g.15.00. Plan kolędy.
  2. Od jutra wraca Msza święta w naszej farze o g. 18.00.
  3. Spotkanie formacyjne dla dzieci przygotowujących się do II Komunii św. odbędzie się w przyszłą niedzielę, 11 lutego o g. 11.00. Zaś 18 lutego dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. o g. 12.30 i kandydatów do bierzmowania o g. 18.00.
  4. Została zdemontowana szopka betlejemska. Dziękuję dyrekcji, szczególnie dyrektorowi Muzeum Wsi Mazowieckiej , p. Janowi Rzeszotarskiemu za dobrą współpracę i życzliwość. Pracownikom dziękuję za montaż i rozbiórkę szopki. Dziękuję ks. Jarosławowi , p. kościelnemu i osobom wspomagającym.
  5. 12 lutego o g. 19.00 jest spotkanie katechetów w sali parafialnej.
  6. Zachęcamy do nabywania nowego nru GN w cenie 10zł.
  7. Zapraszamy serdecznie na Wieczór Uwielbienia w przyszłą niedzielę (11.02.) po Mszy św. o g. 18.00.
  8. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary, przeznaczone na budowę Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Płocku zgodnie z decyzją biskupa płockiego Szymona Stułkowskiego. Dziękuję za ofiary indywidualne przelewane na konto parafialne, dziś p. Annie Sobocińskiej i anonimowym ofiarodawcom. Ofiary z przyszłej niedzieli przeznaczone będą na pokrycie wysokich kosztów ogrzewania naszej fary.  Jezus pragnie napełniać nasze umysły, serca i dłonie miłością i  gotowością do czynienia dobra. Niech ciepło uśmiechu, życzliwe słowo i dobry gest szczególnie wobec najbliższych będą ukazywaniem miłości Bożej, która jest w naszych sercach.