1. Są wakacje i czas urlopu. Wyjeżdżają na urlop ks. Tomasze i ks. Jarek. W parafii pozostają ks. proboszcz i ks. Adam. Przypominamy, że w niedzielę nie ma Mszy św. o g. 16.00, a w dni powszednie są Msze św. tylko w farze o g. 9.00 i 18.00 (nie ma Mszy św. w kościele Ducha Św.).
  2. 11 lipca jest spotkanie przed pielgrzymkowe grupy Zielonej z ks. Adamem o g. 18.00, a po Mszy św. będą podane informacje i zapisy. Pielgrzymka odbędzie w dwóch dniach 6 i 9 sierpnia.
  3. Przypominamy, że organizujemy pielgrzymkę do Gruzji i Armenii, dwóch pięknych krajów w Azji od 6 do 16 października. Lecimy ze sprawdzonym biurem podróży AnDa. Zwiedzimy starożytne klasztory, m.in. Czarny Klasztor i kościoły oraz miejsca wpisane na listę dziedzictwa światowego UNESCO w stolicy Gruzji – Tibilissi oraz stolicy Armenii – Erywaniu. Będziemy mogli podziwiać piękno jezior i gór oraz odpocząć nad Morzem Czarnym. Koszt pielgrzymki wynosi 2.150 zł i 640 Euro. Można się zapisywać na listę. Plan jest w gablocie i na naszej stronie internetowej www.fara-sierpc.pl
  4. Zostały zrobione na ul. Benedyktyńskiej wjazdy oraz chodnik wokół naszej fary. Teraz o wiele ładniej wygląda ulica, choć domaga się dalszego remontu. Za tegoroczną i zeszłoroczną modernizację dziękujemy burmistrzom oraz radnemu z naszego okręgu p. Zbigniewowi Długokęckiemu.
  5. Zachęcamy do nabywania nowego nru GN i MGN.
  6. Uczestnictwo we Mszy św. odnawia nasze serca i leczy nasze relacje. Dziękujemy za złożone ofiary dzisiaj i ofiary indywidualne. Niech Jezus napełnia nasze serca swoją mocą, radością i pokojem. A my idźmy jak posłani przez Jezusa uczniowie, żeby przekazywać najbliższym i spotkanym ludziom życzliwość, uśmiech i dobroć.

Ksiądz Proboszcz