1. Dzisiaj jest Narodowy Pamięci Ofiar Ludobójstwa na Wołynia dokonanego przez nacjonalistów ukraińskich. 11 lipca 1943 roku nacjonaliści Ukraińscy w skoordynowanej akcji napadli na ponad 100 miejscowości w brutalny sposób mordując ludność polską. Módlmy się za ofiary tej tragedii, o ukazanie prawdy o tym mordzie i pojednanie.
  2. Dzisiaj jest spotkanie przedpielgrzymkowe grupy Zielonej z ks. Adamem o g. 18.00, a po Mszy św. będą podane informacje i zapisy. Pielgrzymka odbędzie w dwóch dniach 6 i 9 sierpnia.
  3. Organizujemy pielgrzymkę do Gruzji i Armenii w dniach 6-16 października br. Będziemy zwiedzać zabytki kultury chrześcijańskiej i pomniki przyrody. Koszt 2150 zł i 640 Euro.
  4. Pan organista wyjeżdża na urlop do 23 lipca. W sprawach kancelaryjnych prosimy o kontakt z księdzem dyżurującym. W lipcu w parafii jest ks. proboszcz i ks. Adam.
  5. Ofiary z przyszłej niedzieli przeznaczone będą na remont instalacji grzewczej w domu parafialnym (starej plebanii).
  6. Zachęcamy do nabywania nowego nru GN i MGN.
  7. Dziękujemy nowożeńcom za piękną dekorację kwiatową.
  8. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary i ofiary indywidualne. Niech spotkanie z Jezusem na Eucharystii oraz nasze spotkanie wspólnotowe napełni nasze serca radością, pokojem i miłością. Nieśmy uśmiech i życzliwość do najbliższych oraz osób spotkanych w tygodniu.

Ksiądz Proboszcz