1. Zgodnie ze wcześniejszą zapowiedzią dziś po każdej Mszy Świętej będziemy błogosławić pojazdy i ich użytkowników. W czasie poświęcenia pojazdów zbierane będą ofiary na zakup samochodów dla misjonarzy.
  2. W tym tygodniu pierwsza sobota miesiąca, tradycyjnie zapraszamy na nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godz. 8:30.
  3. Również w sobotę, 1 sierpnia, mija kolejna rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Pamiętajmy o modlitwie za poległym w obronie wolności naszej Ojczyzny.
  4. Wójt Gminy Sierpc, uprzejmie informuje o możliwości odebrania artykułów spożywczych dla najbardziej potrzebujących, 29. lipca w Sudragach, Miłobędzynie i Bledzewie. Więcej informacji w gablocie ogłoszeń.
  5. W zakrystii jest jeszcze duża ilość modlitewników duchowego pielgrzyma. Gorąco zatem zachęcamy do zapisywania się na Duchową Pielgrzymkę na Jasną Górę, aby modląc się tu w kościele, czy samemu w domu, wypraszać potrzebne łaski w łączności z pielgrzymami idącymi na Jasną Górę od 6. do 14. sierpnia.
  6. Bóg zapłać za dekorację kwiatową parom, które w lipcu w zawarły związek małżeński w naszej Farze.
  7. Wszystkim odpoczywającym na wakacjach i urlopach oraz naszym miłym gościom życzymy radości i pięknych chwil spędzonych w gronie rodziny
    i przyjaciół. Niech wszystkim Bóg błogosławi!

Duszpasterze Farni