1. Zapraszamy na Mszę św. przyszłą niedzielę o g. 11.00 dzieci na rozpoczęcie roku szkolnego. Będziemy prosić Jezusa, ażeby ten rok był bezpieczny, owocny i radosny.
  2. W tym tygodniu jest pierwszy: – czwartek miesiąca: adoracja w intencji powołań o g. 17.30; – piątek: spowiedź od g. 16.30 i wystawienie NS od g. 17.30;  –  sobota:  nabożeństwo maryjne o g. 8.30 i różaniec po Mszy św. o g. 18.00.
  3. 30 sierpnia o g. 19.00 odbędzie się spotkanie katechetów w sali domu parafialnego.
  4. 31 sierpnia o g. 19.00 odbędzie się spotkanie uczestników pielgrzymki do Albanii, Bośni i Hercegowiny i Macedonii w sali domu parafialnego. Prosimy zabrać dokument tożsamości: dowód osobisty albo paszport. Wpłacamy obowiązkowo wyznaczoną sumę Euro, a jeśli ktoś będzie chciał to także podaną sumę złotych na pielgrzymkę. Zwiększyliśmy liczbę uczestników, ale lista podstawowa została wyczerpana. Można zapisywać się na listę rezerwową. Pielgrzymkę organizuje sprawdzone biuro turystyczne AnDa.
  5. W naszej parafii odbędą się Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy (REO), które mają za cel pogłębienie naszej relacji z Bogiem oraz lepsze owocowanie w życiu rodzinnym i codziennym. Pierwsze spotkanie odbędzie się 6 września we wtorek Mszą św. o g. 18.00. Przyjdź i zobacz, bo warto!
  6. Piesza pielgrzymka do Skępego będzie 7 września. Z racji na to, że jest mniej pielgrzymów, wszyscy gromadzimy się w kościele szkolnym o g. 7.00 na Mszy św., po której wyruszamy w drogę. Odbędzie się również pielgrzymka rowerowa.
  7. Zachęcamy do nabywania nowego nru GN. W kasecie po Waszej lewej stronie są interesujące czasopisma, m.in. misyjne. Można je zabrać za dobrowolną ofiarą.
  8. Dziękujemy za złożone dzisiaj ofiary. Niech Bóg bogaty w miłość i pokój obdarza naszych Parafian i ich rodziny oraz drogich Gości wszelkim błogosławieństwem w dniu dzisiejszym i najbliższym tygodniu. Dobrej niedzieli.

Ksiądz Proboszcz