1. W tym tygodniu 21 i 22 stycznia obchodzimy Dzień Babci i Dzień Dziadka. Naszym kochanym babciom i dziadkom dziękujemy za ich obecność i miłość szczególnie do wnuków. Chcemy powiedzieć, że jesteście nam bardzo potrzebni. Życzymy Wam dużo radości, zdrowia i uśmiechu na twarzy oraz tego, byście czuli naszą miłość. Niech Jezus błogosławi w dalszych latach życia i obdarza jak najlepszym zdrowiem.
  2. Dzisiaj o g. 11.00 będą jasełka dzieci ze SP 3.
  3. Dzisiaj o g. 12.30 spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  4. Przyszła niedziela jest nazwana Niedzielą Słowa Bożego. Będziemy medytować nad wielkością i ważnością Biblii w życiu katolika.
  5. Tak się pięknie składa, że redakcja parafialnej strony internetowej www.fara-sierpc.pl rozpoczęła publikacje interesujących artykułów dotyczących działania słowa Bożego w życiu nas, ludzi wierzących. Są to przeżycia słów Pisma Św. z danego tygodnia. Ukazują się także ciekawe biogramy świętych. Zapraszamy do lektury.
  6. W przyszłą niedzielę o g. 17.00 jest spotkanie kandydatów na Rycerzy Zakonu Jana Pawła II w domu parafialnym. Zapraszamy chętnych mężczyzn do pięknej inicjatywy.
  7. Kontynuujemy wizytę duszpasterską. Jesteśmy wdzięczni za przyjęcie, rozmowy i życzliwość. Poznajemy Wasze troski i radości. Dziękujemy za składane ofiary na kościół i kolędę. Plan -> Kliknij tutaj Gdyby ktoś nie mógł przyjąć duszpasterza z racji obiektywnych przeszkód, to prosimy w przyszłą niedzielę umówić wizytę. Będziemy odwiedzać takie osoby 31 stycznia w piątek.
  8. W zakrystii czeka GN w cenie 6 zł na swoich czytelników.
  9. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary, które przeznaczone są na ogrzewanie naszej fary. Niech ta niedziela będzie czasem odpoczynku i radości. Tydzień niech upływa w świetle miłości rodzinnej i więzi przyjacielskich. Dajmy sobie dobre słowo życzliwości, ciepła i uśmiechu. Podziękujmy babciom i dziadkom osobiście, a także Bogu za ich obecność.

Ksiądz Proboszcz